Otel İstİklal Sanliurfa

Şanlıurfa’da ki Eviniz Şanlıurfa, Konuklarınıza hizmetin ve güleryüzün sunulduğu misafir perverliğinizin zirve yaptığı mekan, otantik osmanlı konseptine sahip lüx, konforlu yaşam alanı Şanlıurfa’nın markası Otel İstiklal.

Hotel İstİklal

Otel İstiklal Çitkişilik Yataklarla Çiftlere Yatak Odalarındaki Huzuru Sunar. Sessiz Huzurlu Ortam Sunana Odalar Güven ve Hijyen ile Çiftlerin Mutlu Yaşam Alanlarında Huzur İçinde Olmanın Sevincini Yaşatır.

İstİklal Otel

Hotelimiz 4 Kişilik Odalarla Ailelere Evlerindeki Ortamı ve Birlikte Kalma Olanağı Sağlar.

Otel İstİklal

Tek kişilik odalar müşterilerimizin bireysel olarak kendilerini evlerinde hissetmeleri için eşsiz bir ortam ve dinlenme alanı sunar, odalardaki klima tv ve mini dolap ile konforun en güzelini Otel istiklal olarak sunmaya çalıştık.

Hotel İstİklal

100 kişilik dinlenme salonu ile açık büfe kalvaltı servisi bulunan otelimiz, yemekli toplantılara da ev sahipliği yapabilmektedir. Gerek müşterilerimize gerek müşterilerimizin konuklarına kaliteli ve eşsiz bir hizmet anlayışı ila çıktığımız bu yoldan asla ödün vermemeye kararlıyız.

Hizmetlerimiz

Otelimiz 3.Yıldız konforunda olup standart single,double yataklarımızla 31 oda 80 yatak kapasiteli Otelin 4 tarafı açık terası ile muhteşem şanlıurfa kale manzarası gündüz güneş ve gecede yıldızlara göz kırpmaktadır. 7/24 açık resepcion Açık otopark, bagaj odası, emanet kasaları, kuru temizleme, yıkama ütüleme, faks, fotokopi, rehber, otomobil kiralama, tur ve seyahat planlama , sıra geceleri organizasyon hizmeti, 50 kişilik toplantı seminer organizasyonlarında şark odamız hizmet vermektedir. Sade dizayn ve konforuyla, alkolsüz içeceklerin yer aldığı otelimiz lobby barı siz konuklarımıza soğuk ve sıcak içecekleri ile siz değerli konuklarımıza hizmet vermektedir. Açık Büfe Kahvaltısını tattırmak adına siz konuklarımızın beğenisine sunuyoruz.