Otel İstİklal Sanliurfa

Şanlıurfa’da ki Eviniz Şanlıurfa, Konuklarınıza hizmetin ve güleryüzün sunulduğu misafir perverliğinizin zirve yaptığı mekan, otantik osmanlı konseptine sahip lüx, konforlu yaşam alanı Şanlıurfa’nın markası Otel İstiklal.

Hotel İstİklal

Otel İstiklal Çitkişilik Yataklarla Çiftlere Yatak Odalarındaki Huzuru Sunar. Sessiz Huzurlu Ortam Sunana Odalar Güven ve Hijyen ile Çiftlerin Mutlu Yaşam Alanlarında Huzur İçinde Olmanın Sevincini Yaşatır.

İstİklal Otel

Hotelimiz 4 Kişilik Odalarla Ailelere Evlerindeki Ortamı ve Birlikte Kalma Olanağı Sağlar.

Otel İstİklal

Tek kişilik odalar müşterilerimizin bireysel olarak kendilerini evlerinde hissetmeleri için eşsiz bir ortam ve dinlenme alanı sunar, odalardaki klima tv ve mini dolap ile konforun en güzelini Otel istiklal olarak sunmaya çalıştık.

Hotel İstİklal

100 kişilik dinlenme salonu ile açık büfe kalvaltı servisi bulunan otelimiz, yemekli toplantılara da ev sahipliği yapabilmektedir. Gerek müşterilerimize gerek müşterilerimizin konuklarına kaliteli ve eşsiz bir hizmet anlayışı ila çıktığımız bu yoldan asla ödün vermemeye kararlıyız.

Şanlıurfa’daki eviniz; OTEL İSTİKLAL

Kurulduğu 2002 yılından bu yana aile sıcaklığı ortamı ile hizmet vermekte olan Otelimiz siz degerli müşterilerimizin istekleri dorultusunda 2014 yılında kendi öz sermayesiyle yapılan tadilat çalışması sonrası 3. yıldızlı konforuna gelen otelimiz siz degerli müşterilerimizin hizmetine girmiştir Dünyanın bilinen en eski yerleşim merkezinde, Balıklıgöl, tarihi hanlar , ve çarşılara 5 dakikalık yürüme mesafesinde olan otelimiz, gezi, tatil veya iş seyahatlerinizde evinizdeki sıcaklığı aratmayacaktır.